Masaż i ćwiczenia dłoni

Wczesnym rankiem, kiedy wstajesz, można ewentualnie zrobić zgodnych z masażu. dłonie z balsamu i masażu zaokrąglone ruchu każdej ręce skrzyżowania i niezależne, jak umieszczenie obejmuje, w tym momencie odwiedź najlepsze od nadgarstka. Dalej, idąc w górę do stawów łokciowych, a następnie na ramieniu. Utwórz kilka technik, z ramionami, je po lewej stronie, a także prawo, zginać i również uruchomić zaciśnięte pięści, kopiowanie na fortepianie, zabawy.

masaż dłoniPrzejdź do masażu miejscu, a także poduszki na ramię. Rozciągnąć ramiona, zginać palce prawej w zaciśniętej pięści. Wraz z szybkie rytmiczne uderzenie wraz z rąk z jednej strony z drugiej palce do pachy, Ponadto w tym momencie element zewnętrzny. Aby przepływ krwi utworzyć szybko światło dół góra wraz z palca i palcem wskazującym. Pozwoli to na zwiększenie tonusu mięśni, w szczególności ramię, co pogarsza wraz z wraz z wiekiem, a także są przyznawane.

Masaż wraz z ważną ropę naftową ma kilka korzyści pomocne. zachęcanie używać harmonogramy obserwacji: Jeśli skóra jest typowe-50 g smaru obejmuje 3 zmniejsza się z bergamotki, jaśmin, lawenda, rumianek, a także herbaty roślin. Jeśli skóra jest faktycznie sucha, zdecydowanie zaleca się, używając jaśmin, jaśmin, wspiął się i rumianku.

Akrobatyka na rękach

Gimnastyka nie po prostu wziąć od stresu i niepokoju i wyczerpanie, zebrane w ręce przez cały dzień, ale również zatrzymuje ich deformacji, które mogą być zabezpieczone na spójną pracę. Działania muszą być faktycznie przeciwnie tych wykonywane przez cały dzień. Na przykład, jeśli w ciągu dnia, palce znajdują się w postawę po demontażu, należy wykonać treningi prasujące, a także na odwrót. Wykonać każde ćwiczenie 8 do 10 razy.

zabiegi dłoniTa gimnastyka z pewnością będzie mieć Ciebie tylko 5-10 min. Początkowo trochę wstrząsnąć ramiona i potem Obróć ramiona w lewo i w prawo. Pozycji ramienia stawów na biurku, zginać i absolutorium broni. Połóż ręce bezpłatne turystycznej. Powoli zginać ręce w rękę i odpoczynku, wszystkie z nich.

Dokonane stawów na stół. Zegnij ręce w zaciśniętej pięści, a następnie zrelaksować się wszystkie z nich znacznie, odłączyć palca jako daleko pochodzące od wszystkich innych palców razem.

Rozwiń swoje ręce jak również palce w kolejności, począwszy od wraz z trochę ręce. Poluzować wszystkie z nich za pośrednictwem Zaczynając od palca.

Terapia parafinowa

Również w historycznej części Rzymu upalny parafiny został wykorzystany od razu przed masaż relaksujący i wszystkich naturalnych Lube. Francuski to zgłosiła wniosek o leczenie urazów, i podczas 2 wojny światowej Brytyjczycy wyleczyła go wraz z skręcenia, jak również rozszerzanie tkanek mięśni. Dziś jest operacją Znakomity  gdzie stawia skóry z Twoje dłonie ciepłe parafina wosk wraz z wysokiej, jak również zmniejszenie przewodności cieplnej.

schemat dłoniWarstwy skóry, dobrze dozwolona gorącej parafiny, która wykonuje z pewnością nie utworzyć spalanie, nawet jeśli jest to podgrzać do 75-80 ° c. Przez szereg lat zawsze trzymał ciepło wraz z jej warstwy skóry stale., parafinowe  załamuje się, szczelnie obejmujące tkanki. Początkowo skurcze z komórek jest naprawdę delikatny, jednak z parafiny na parze poprawia. Ciepło kapilarnej rozwinąć, ale chronić przed zalaniem parafina krwi. Który jest w rzeczywistości, dlaczego ów ciśnięty pochodzących ze skóry jest upalny i blady do kontaktu.

Energii cieplnej wspomagania rozwoju od pory warstwy skóry, poprawia przepływ krwi, wzbogaca mięśni masa rzeźbić i poprawia elastyczność skóry, jest rzeczywiście wydzielanie potu, a także gruczołów łojowych., parafinowe ″ t generuje problemy spójne, jak również stopniowe zwiększenie ciśnienia. Pomaga to w zmniejszeniu obrzęku, a także. i również sfabrykowane parafiny wygładza zmarszczki i zapobiec ich sprężystość komórek.

Oprócz efektów estetycznych, ciepło parafiny i ma również nieruchomości mieszkalnych rehabilitacji. To pomaga w ból, zapalenie stawów, reumatyzm. Jednak nie jest odpowiedni dla każdego. Który jest przeciwwskazane dla tych, którzy zajmują się klaustrofobia, trądzik, problemy z cukrzycą, choroby przenoszone, wysokie ciśnienie krwi, a także dla tych, które mają dostępne rany na rękach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *